Ból podczas stosunków i nadwrażliwość piersi

Witam, pojawił się u mnie ból w czasie stosunków. Od około tygodnia odczuwam nadwrażliwość piersi, jak przed miesiączką. Ból podczas stosunku też przypomina ból w trakcie miesiączki. Jestem jednak w połowie cyklu. Zrobiłam testy ciążowe z wynikiem negatywnym. Wcześniej nie występowały żadne problemy z tym samym partnerem. Ból przypomina bolesne skurcze mięśni wokół macicy, jak w pierwszych dniach okresu. Co może być przyczyną?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzeni abadania ginekologicznego nie jestem w stanie stwwierdzić tego jednozncznie. MOżliwe, że powodem jest infekcja.