Ból podczas stosunku po usunięciu macicy

Witam.P.Doktorze.Mialam usun.macice i troche szyjki dolem.kontroa niby ok.juz minelo 3 mies.po operacji i dostalismy zielone swiatlo.Lekarz powiedzial ze to bedzie jak perwszy raz.To jest tragedia nic nie puszcza i sie przebic nie da.mam wrazenie jak bym byla zaszyta i dalej sie nie da.Jestem zalamana bo dla mnie tragedia nie mowiac o mezu.Krzyczalam z bolu namawiajac meza by postaral sie przebic.Boje sie ze jestem zszyta albo nie mam pojecia co innego .Co pan Dok.mysli

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.

Aleksander Ropielewski

Rozumiem niepokój i wagę sytuacji, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi na Pani pytanie. Często początki powrotu do współżycia po zabiegach ginekologicznych są trudne i wymagają dużo cierpliwości i zrozumienia ze strony partnerów jednak co do szcegółów nie mogę się wypowiedzieć bez badania ginekologicznego.