Ból podczas stosunku u 23-latka

Witam Jestem z partnerką w związku już 5 lat. Dogadujemy się cudownie na każdej płaszczyźnie. Nie mamy tematów tabu i o naszych stosunkach również rozmawiamy kompletnie bez żadnego dyskomfortu. Jednakże nawet po takim czasie kiedy staramy się aby nasz stosunek ciągle był lepszy, mam problem ze stosunkiem oralnym. Członek boli mnie podczas takiego stosunku, mam wrażenie jakby był nadto wrażliwy. Nawet jak sam dotykam żołądź, to nie jest to najprzyjemniejsze uczucie np. podczas kąpieli. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jeżeli udać się do specjalisty to do jakiego? Wątpię aby moja partnerka robiła cokolwiek źle bo próbowaliśmy już naprawdę wielu sposobów a Ona bardzo się stara aby sprawić mi przyjemność. Będę bardzo wdzięczny za każdą poradę. Dziękuję.

W pierwszej kolejności warto skonsultować się z urologiem. Jeśli lekarz oceni, że źródło dolegliwości nie leży po stronie medycznej, wówczas sugeruję konsultację z seksuologiem.