Ból podczas wyrzynania ósemki

Witam :-) mam problem odnośnie wyrzynajacej się ósemki. W kwietniu miałam robione rtg , które pokazało , że są spore szansę na to żeby 8 wyszła normalnie, jednak problem polega na tym , że naciska ona na 7 i stąd dokuczliwy ból. Przez prawie 2 miesiące był spokój teraz zaczęło się znowu. I moje pytanie czy taki ból będzie dokuczał co jakiś czas aż do wyjścia zęba ? Czy trzeba usunąć. Dodam , że lekarz powiedział żeby zaczekać i wtedy podjąć decyzje. Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

Witam
Taki ból może, ale nie musi towarzyszyć procesowi wyrzynania się ósemek.Zazwyczaj dolegliwości pojawiają się co jakiś czas. Jeżeli ból jest bardzo dokuczliwy, to najlepiej ósemki usunąć.

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

jeśli ocenione że jest szansa na prawidłowe ułożenie w łuku to proszę zaufać lekarzowi
doraźnie może się Pani ratować lekiem DEXAK SL dostępny w aptekach bez recepty
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk