Ból prawego podbrzusza

Witam! Od 2. dni boli mnie prawe podrzusze.Z początku ból był łagodny,potem silny a teraz znowu łagodny.Boli mnie także biodro(prawe).Nie wymiotuje,nie mam gorączki.Boli także gdy kładę się na prawej stronie.Proszę o pomoc!

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ból w tej lokalizacji może mieć bardzo wiele potencjalnych przyczyn. Można brać pod uwagę zapalenie wyrostka robaczkowego, kolkę nerkową, zapalenie ptzydatków i wiele innych. Diagnoza wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do lekarza.