Ból prawej nogi w 22. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Zwracam się z prośbą o pomoc. Jestem w 22 tyg. ciąży, od 2 tygodni boli mnie prawa noga, boli stopa łydka i powyżej kolana oraz w pachwinie. Ból nasila się zazwyczaj wieczorem i w nocy oraz przy dłuższym siedzeniu.Wczoraj zrobiony został doppler żył kończyn dolnych, po którym lekarz stwierdził, że z żyłami jest wszystko w porządku aczkolwiek całe badanie trwało ok 5 min.... co może być przyczyną dolegliwości? Jakie dodatkowe badania były by wskazane? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa prowadzacego ciąże.