Ból prawej strony ciała i prawej ręki

Nie wiem co robić. Od ok 4rech godzin mam bóle po prawej stronie w klatce piersiowej. Boli mnie również cała prawa ręka. Źle się czuję. Ból i złe samopoczucie pogarszają się z godziny na godzinę, jestem strasznie zaniepokojona. Prawa ręka jest ciężka i sprawia dyskomfort przy podnoszeniu. Jestem sama w domu

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są mało specyficzne i bardzo niepokojące. Proszę zadzwonić na pogotowie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski