Ukąszenie w śródstopie

witam przed chwila ugryzła mnie w srodstpie osa albo pszczola i nie mogę wyrobić z bolu?

Aleksander Ropielewski

Proszę schłodzić miejsce ukąszenia i posmarować maścią na ukąszenia owadów. Jeżeli nie występują objawy ze strony układu oddechowego ani naczyniowego proszę zachować spokój. Jeżeli jednak objawy są dokuczliwe lub niepokojące proszę zadzwonić na pogotowie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski