Ból ręki i powiększone węzły chłonne po szczepieniu u 13-letniego dziecka

Dziecko 13l bylo szczepione na blonice,tezec w czwartek W niedziele skarzyl sie na bol calej reki az do pachy Wyczulam powiekszone wezly chlonne pod pacha Czy to moze byc skutek strzepienia Jesli tak to jak dlugo to moze potrwac

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być skutkiem szczepienia. Wskazana jest wizyta u lekarza.