Ból spodu języka i zmiany błony śluzowej

Witam, Od kilku dni boli mnie spód język, mianowicie mam nabrzmiałe, grubsze niż normalnie, widoczne, niebieskie tętnice/żyły. Gdy dociskam język do dołu jamy ustnej - boli mnie jakby u jego "nasady". Mam też 2-4 mm bruzdy, mały jakby szlaczek wypukłości, chrostek pod językiem, gdzieś tak 2 cm od czubka. O czym to może świadczyć? Pozdrawiam, Mariusz B.

Proszę zwrócić się do lekarza periodontologa ,żeby Pana zbadał i ocenił zmiany, W Krakowie w CM UJ na Montelupich na pewno Pan spotka takich specjalistów.Mimo szczegółowego Pana opisu polecam skorzystać z porady specjalisty.