Zgrubienie na dziąśle wewnątrz policzka

Witam! Mam pytanie od paru dni pojawililo mi się. We wewnątrz policzka takie zgrubienie przy dziasle i czuje jakbym miała opuchniete policzko. Kształt jest taki nie okrągły lecz bardziej do "szpital nie wiem jak go opisać .dodam że nie boli .na języku mam bialy nalot.. Strasznie się martwie czytałam ze takie zgrubienia guzik są rakowe. .; (proszę o pomoc; (dodam że pale papierosy. .będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam Angelika

Proszę się udać na wizytę do lekarza stomatologa ,najlepiej proszę poszukać periodontologa.W Krakowie znajdzie Pani takich specjalistów ,m in. w CM UJ Proszę się nie zamartwiać ,bo doktor Google nikogo nie wyleczył a wręcz przeciwnie może szkodzić naszej psychice.