Ból śródstopia przy bardzo dużej stopie

mój syn skarży się na ból stóp, mówi ze środkowa część jest bardzo bolesna i czasami nie może stać na nogach. Ma 27 lat i bardzo duży rozmiar stopy 50! chciałabym aby zwrócił się do lekarza ale mówi ze nie wie gdzie miałby pójść

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pani syn zdecydowanie powinien skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada go oraz zdecyduje czy potrzebna jest konsultacja specjalistyczna.