Ból stóp u 17-miesięcznego dziecka

Synek ma 17 miesięcy. Od jakiegoś czasu sygnalizuje że bolą go nóżki przy zakładaniu skarpetek albo butów, ale nie tylko, i nie ma możliwości żeby były za małe. Często też chodzi na paluszkach. Nie widzę nic na jego stópkach, ani nie mówi "ała" gdy macam stópki żeby stwierdzić które miejsca go bolą. Nie ma to związku z konkretną nogą, ani porą dnia, więc nie może być też od zmęczenia. Co może się dziać? Czy powinnam wykonać jakieś badania dziecku?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinna Pani udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.