Ból stopy i opuchnięcia nóg a stojąca praca

Witam .Od nie dawna zaczęłam pracę stojącą (8 godzin) i mój problem polega na tym że łapie mnie okropny ból stopy(pod spodem),u lewej nogi kostka robi się opuchnięta wychodzą na nogach żyły.czuje tak jak bym miała ją skręconą nie mogę ja wyprostować smaruje przeróżnymi maściami ale to na nic bo działają powierzchownie.tez jestem osoba pulchną wiem że tez do tego dokłada się dużo bo cały mój ciężar własnie jest na nogach ale czy są jakieś inne sposoby aby nogi nie puchły nie bolały nie piekły?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.