Ból stopy i używanie maści Mobilat

od kilku dni smaruje stope mascia mobilat przez jaki okres czasu moge ja uzywac jakie leki przeciw bolowe moge zastosowac wydaje mi sie ze to przeciazenie za duzo chodze prosze o pomoc mam tez nimesil w saszetkach nie wiem czy mozna go razem uzyc

Witam Panią,
Przede wszystkim należy zdiagnozować przyczynę Pani dolegliwości, może zmienić obuwie, dobrać odpowiednie wkładki, zastosować rehabilitację. Stosowanie maści przeciwbólowej ma sens przez kilka-kilkanaście dni, jako działanie objawowe przed wizytą u lekarza. Proszę spróbować jeszcze chłodzenia - również ta bardzo prosta metoda może pomóc. Przede wszystkim należy jednak znaleźć i rozwiązać przyczynę Pani dolegliwości.
Pozdrawiam, Dr n.med. Paweł Kołodziejski chirurg stopy specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu