Ból sutków a stosowanie globulek dopochwowych

Witam, od paru dni bola mnie sutki przy lekkim dotknieciu,zastanawiam sie czy to moze byc przez to,ze pare dni wczesniej stosowalam globulki dopochwowe..od 5 lat stosuje antykoncepcje w pigulce. Okres mam miec za tydzien.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo bólu piersi po stosowaniu globulek. Ból i tkliwość piersi mogą być spowodowane stanem zapalnym. Nie można wykluczyć hormonalnego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem diagnostyki.

Witam! Opisane objawy raczej nie są związane ze stosowaniem dopochwowych globulek. Mogą natomiast wiązać się z ubocznym działaniem tabletek antykoncepcyjnych. Jeśli objawy nie ustąpią proszę zgłosić się do ginekologa.