Ból, szczypanie i kłucie piersi a stosowanie Nystatyny

Witam serdecznie karmie piersią córka ma miesiąc i ma pleśniawki ma przepisany lek nystatyna natomiast mnie bolą piersi i tak szczypią i kłóją lekarz kazał mi tez smarowac piersi tym lekiem co córka ma przepisany a czy ja innymi sposobami tez moge wyleczyc ten ból piersi jak długo trwa takie leczenie?pozdrawiam

Piotr Pilarski

Dlaczego chce Pani inny sposób? Takie leczenie trwa ok tygodnia.

Pozdrawiam.