Ból szyi i w okolicy mostka przy wadzie kręgosłupa u 23-latki
Witam mam pewne problemy zdrowotne poza wieloletnimi bolami brzucha , czekam teraz na kolejne usg i gastroskopie , bo helikobakter wyszedl ujemny, ostatnio boli mnie szyja z tylu jak poruszam glowa a od wczoraj boli mnie w okolicach mistka gdy napinam miesnie , smieje sie albo uciskam w to miejsce dodam , ze mam wade kregoslupa zrosniete dwa kregi e dolnej czesci kregoslupa a mam 23 lata i jestem po ciazy 1,5 roku

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.