Ból uciskowy mostka promieniujący do brzucha

Mam ból wokolicach mostka od 3 dni, ból jest bardziej uciskowy ,niemoge głęboko odyhać bo sie nasila i promieniuje w duł brzucha, a kiedy coś zjem wtedy aż kuje niewiem co mi jest czy ktoś mi powie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą najpewniej są wynikiem schorzeń przewodu pokarmowego lub sercowo-naczyniowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem POZ.