Ból ud i kolan po wysiłku

Mam32l.Przy wysiłku,wchodzenie po schodach ból ud,po odpoczynku przechodzi,odczuwam przy tym ból kolana.Ból rąk, nadgarstek i palce.po zetknięciu z zimnym dłonie bolą drętwieją.Robią się bordowe.Zaczęlo boleć mnie ramie lewe.Nie mogę podnosić rąk w górę bo bolą.Mimo to jestem aktywna,wieczorem jestem bardzo przemęczona.Brak mi sił.W kwietniu pojawilo się bielactwo.Miałam robione ob 20, crp 1, i Rf poniżej 15. Rtg dłoni bez zmian, rtg kr.osteofity.Ortopeda odsyła do reumatologa, czy słusznie?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.