Ból stóp, ból kolan oraz ból kości ogonowej

Problem pojawił się 1,5 miesiąca temu - ból stóp, ból kolan oraz z tyłu kolan(bardziej lewa noga), a także czasami ból przy kości ogonowej oraz przy kostce palca serdecznego prawej ręki. Ból nasila się wieczorem i trwa do rana. Dzisiaj rano zauważyłem, że pojawiły się dwa guzki na lewej stopie. Mam obniżoną hemoglobinę, hematokryt oraz kwas moczowy, natomiast podwyższone OB i CRP. Reszta morfologii i RF w normie. Jakie badania mógłbym jeszcze przeprowadzić, żeby zdiagnozować, co mi dolega?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u reumatologa i diagnostyka w kierunku zapalenia stawów.
Pozdrawiam