Ból w biodrze i wystająca kość
Czuje jakby mi prawa kość udowa bardziej wychodziła na Bok jakby wyboczenie czy cos a lewa noga była krótsza,,,,Odczuwam tez w tym prawym biodrze Ból i czasami w kręgosłupie robiłem rok temu RTG samego prawego biodra i nic nie wykazało z roku na rok coraz Gorzej ... Możliwe że to skolioza jakaś??

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania ortopedycznego niestety nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić. Sugeruję kontakt z ortopedą.