Dysplastyczna kość krzyżowa, skolioza
Mam ból kości ramienia prawego ,biodra,kosci piszczelowej nogi prawej strony i ręki.a początek tej dolegliwości zacząl sie od bólu w okolicy lędzwiowej ,lekarz zapisała mi Movalis,i to samo w tabletkach,to mi nic nie pomogło,miałam konsultacje neurologiczną oraz ortopedyczną w okolicy kości krzyżowej wyczuwam guz,stwirdzono zgrubienie tkanki tłuszczowej,rtg wykazało-dysplastyczna kość krzyzowa,skolioza, Leki przeciwbólowe nie pomagaja mi,bol zrywa mnie kilka razy nocą,jakie bad.mam wyk,Marlen

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Najlepsze do oceny ew. ucisku nerwów będzie badanie rezonansu magnetycznego. Polecam jednak kontakt z poradnią leczenia bólu. Przyjmują tam specjaliści z dużym doświadczeniem w leczeniu bólu przewlekłego (jeżeli w Pani miejscowości nie ma takiej poradni lub terminy oczekiwania są długie warto spróbować w pobliskich miejscowościach). Ja nie mając możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i zebrania dokładnego wywiadu nie mogę Pani pomóc.
Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski