Redikulopatia a sposoby radzenia sobie z bolesnością

Lekarz zdjagnozował u mnie Radikulopatię. Odczuwam silny ból w obrębie łokcia i biodra, drętwienie rąk . Czasem ból jest tak silny że mam problemy z poruszaniem się.Dodam ,że mam 45 lat. Jak powinnam walczyć z tym schorzeniem. Czy są jakieś skuteczne leki,maści które mogą pomóc mi złagodzić ból .

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim należy udać się do neurochirurga, bo możliwe, że jedynym sposobem trwałego usunięcia bólu jest zabieg operacyjny. Ponadto proszę skontaktować się z poradnią leczenia bólu przewlekłego, gdzie lekarz specjalista dopasuje najefektywniejszy sposób leczenia bólu dla Pani dolegliwości i stanu zdrowia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski