Ból w dołku sercowym, uczucie głodu i ssanie w żołądku

Dwa miesiące temu miałam wykonana gastroskopię przez chirurga nic nie wykazała.Od tygodnia odczuwam bol w domku sercowym ,uczucie glodu ssanie szczególnie rano i 1 godz po posiłku.Bylam u gastrologa który po wywiadzie stwierdził przepuklinę roztworu przelykowego .Zapisal mi lek o nazwie PROKIT 50mg 3 razy dziennie.Zastanawiam się dlaczego badanie nic nie wykazalo.Prosze o odpowiedź.dziękuję.Elżbieta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by odpowiedzieć na pytanie dlaczego gastroskopia nie wykazała nieprawidłowości, choć ma Pani typowe objawy. Sugeruję postępować wg zaleceń specjalisty gastroenterologa.