Ból w klatce piersiowej i drętwienie rąk

Witam mam 33 lata od 4 może nawet 5 lat czuje bóle w klatce piersiowej , w grudniu ubiegłego roku miałam robione badania echo , holter,test wysilkowy,oraz ekg wyniki wyszły w porządku ,miałam również gastroskopie też nic nie wykazała przeswietlenie klatki też jest ok .nie dretwieja mi rece ani nie mam zawrotow glowy , bole twaja ok15 min do nawe 2 godz. bardzo proszę o pomoc bo już nie dam rady żyć z tym bólem .Niewiem co jest powodem nieraz mam trzy cztery dni spokoju i na nowo mnie boli pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Być może dolegliwości wynikają ze schorzeń kręgosłupa. Prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć.