Ból w klatce piersiowej nasilający się w momencie głębszego wdechu

Ból w klatce piersiowej, na początku zdarzał się głownie w nocy w pozycji na lewym boku, gwałtowny ból pod lewą piersią promieniujący przez ramię aż pod łopatkę, nasilający się w momencie głębszego wdechu, ból trwał ok. 1-2 min.tej nocy złapał mnie ból, trwał dłużej ok. 10 min i czuję dyskomfort do teraz, objawia się to delikatnym bólem pod lewą łopatką, mocno mnie ten atak wystraszył, nie wiem gdzie pójść z problemem, kiedy wspomniałam o tym lekarzowi pierwszego kontaktu, zignorował to.

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu bóle mogą pochodzić z patologii kręgosłupa. Oczywiście należy wykluczyć przyczyny kardiologiczne. proponuję udać się do ponownie do lekarza rodzinnego.