Ból w klatce piersiowej przy kaszlu u 20-latki

Witam.Mam taki problem iż występuje u mnie takie jakby przeszycie w lewej części klatki piersiowej przy kaszlu lub przy szybkim skręceniu ciała... byłam już u kilku lekarzy i odsyłali mnie dalej nie wiedząc co to może być.. proszę o pomoc...

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam,
Czy w ostatnim czasie doznała Pani urazu, lub uprawiała intensywny wysiłek fizyczny? Czy dolegliwości nasilają się przy dotyku? Jeśli tak, jedną z możliwych przyczyn jest zapalenie stawów mostkowo-żebrowych. Pomocne będzie wykonanie zdjęcia Rtg klatki piersiowej.
Pozdrawiam