Ból w klatce piersiowej w 13. tygodniu ciąży

Jestem w 13 tyg ciąży już drugi raz czuje przenikliwy ból w klatce piersiowej szczególnie jak leże troszkę lepiej jak usiądę Czy to serce? bardzo mnie to niepokoi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże kardiologiczne. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.