Ból w kolanach po upadku na nartach

witam.miałem wczoraj wypadek na nartach i nie mogłem sie podniesc na poczatku myslałem zemam połamane nogi ale po jakims czasie dałem rade nie było tak zle ale dzis jak wstałem mam ból w kolanach jak zginam,ledwo chodze i wiem ze to nie jest obicie bo bolą oba tak samo i jak je dotkne od srodkowej strony to boli bardzo.prawie nie moge chodzic tak bardzo boli jak ruszam bo jak siedze czy leze to da sie zyc i prawie nie boli.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.