Jaki lek wybrać na bóle kolan?

Witam boli mnie stasznie kolano ogolnie w kolanach mi strzela najgorzej jest jak siedze lub leze przypuszam ze to stawy jaki najlepszy lek jest na to?? zazywałem amino kolagen pomogło na chwile i zow bardzo boli . prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie zażywać leków, tylko skonsultować się ze specjalistą ortopedą w celu wyjaśnienia przyczyny objawów. Ponieważ objawy najpewniej są wynikiem patologii w obrębie stawów kolanowych konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka. Skierowanie do ortopedy uzyska Pan od lekarza POZ.