Ból w lewej stronie klatki piersiowej nad sercem

Witam. Mam 32 lata od dwóch dni boli mnie po lewej stronie nad sercem. To takie uczucie jakby bolało mnie w piersi. Kłuje mnie gdy wezmę głębszy oddech i rwie. Czy może to być na tle nerwowym? Ostatnio bardzo często się denerwowałam i żyłam w stresie. Obecnie tez jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu bólu dolnej czesci pleców ból promieniuje mi również do pośladków i nógWe wrześniu miałam rezonans magnetyczny i wyszło że mam wytarty dysk dlatego uciska mi na nerwy. Mieszkam w Anglii Magda

Witam. Opisane objawy najczęściej mają charakter nerwowy i pojawiają się w okresach zwiększonej pobudliwości nerwowej. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który wdroży odpowiednie leczenie.