Ból w nadbrzuszu w nocy

Od dawna pobolewa mnie brzuch,w nadbrzuszu,najczęściej bole budzą mnie w nocy,raz mocniej raz słabej boli,do tego mam wzdęty jakby żoładek,tu wysko właśne,bulgtania,dość często biegunkę,albo jedneg dnia zaparcie i biegunkę i ból brzucha,dotąd badania są dobre np kl.gastr,tk brzucha,h,pylr,lamblia,cea,ca19,9,czym mogą być spowodwane te nocne bóle?jakie badania jeszcze?

Witam. Ponieważ wykonał Pan juz cała serię badań proponuje konsultacje z gastrologiem który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zdecyduje o dazłym postępowaniu.