Ból w nodze od pachwiny stawu biodrowego po operacji usunięcia narządów kobiecych

Witam Bol w nodze od pachwiny stawu biodrowego po operacji po usunieciu narzadow kobiecych

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani kiedy dokładnie był zabieg oraz kiedy pojawił się ból. Są to natomiast istotne informacje, by ocenić czy zabieg ma związek z opisanymi objawami. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem POZ, który zna historię Pani choroby.