Ból nogi i zabieg usunięcia torbieli

Witam.O czym moze swiadczyc bol nogi ,przeszlam zabieg usuniecia torbieli jajnikow w znieczuleniu ogolnym metoda laparoskopwa i w piatej dobie nasili sie bol od pachwiny w dol

Powinna Pani pilnie zwrócić się do lekarza, który Pania operował. Przyczyna może być banalna, ale może także wiązać się z zaburzeniami krążenia żylnego w kończynie.