Ból w odcinku kręgosłupa lędźwiowego u 10-latki a wynik zdjęcia RTG

Witam, Moja 10 letnia córkę bardzo boli w odcinku kręgosłupa lędżwiowego. Takie dolegliwości trwają od roku. Chodziliśmy do lekarz . Ale twierdzili ,że rośnie i ma prawo boleć. Od kilku dni córka bardzo płaczę i narzeka na silny ból w tym samym odcinku. Wykonaliśmy zdjęcie Rtg. I wyszło :zaburzenie metameryzacji odcinka ledzwiowego kręgosłupa. Widocznych sześc kręgów o morfologii lędzwiowej . Kość krzyżowa ustawiona nieco poziomo. Proszę o opinię. Pozdrawiam Monika

Renata GrzechociĹska

Jeżeli dziecko rzeczywiście tak cierpi należy włączyć odpowiednią diagnostykę i leczenie. Sugeruję udać się do ortopedy.