Ból w odcinku lędźwiowym i uczucie pełności w brzuchu

Witam Mam prośbę mam następujące objawy ból w odcinku lędzwiowym nasila się podczas siedzenia nieustępuje od 2 tygodni bez gorączki, samopoczucie niezłe wrażenie pełności w brzuchu, czy to nerki siedze plecami do otwrtego okna pozdrawiam Edyta
ponad rok temu

Witam,
Niestety nie jestem w stanie wiele Pani pomóc bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Takie dolegliwości mogą dawać zarówno nerki, jak i sam kręgosłup. Oczywiście obie przypadłości mogą być wynikiem działania na rozgrzane ciało zimnego powietrza.