Ból w okolicach pach promieniujący w kierunku piersi

Witam serdecznie Od dwóch tygodni mniej więcej ,odczuwam ból w okolicach i lewej i prawej pachy i promieniuje w kierunku piersi . Nie ćwiczę ,raczej nie podnosiłem ciężkich rzeczy w ostatnim czasie ... Nie wiem czym to jest spowodowane . Dzisiaj bolą mnie plecy dolna cześć i czuje się osłabiona chyba atakuje mnie grupa ale co do tych pach to nie mam pojęcia... Proszę o jakaś poradę ,diagnozę itp. Pozdrawiam Izabela

Proponuje udać się do lekarza POZ który będzie mógł panią zbadać, ze szczególnym uwzględnieniem węzłów pachowych. Zastanawiający jest tutaj nie tyle sam ból, co jego obustronność bez urazu który mógł go spowodować, a na bóle mięśni w przebiegu infekcji czas jest trochę zbyt długi ( 2 tygodnie bez żadnych innych objawów jeśli dobrze rozumiem.)