Ból w okolicach serca a niedoczynność tarczycy

witam mam 33 lata horuje na niedoczynnosc tarczycy ostatnio miewam bolesci w okolicy serca i pocenie sie sama nie wiem co to jest robiłam ob i inne badania wyszły super tylko te bolesci mnie nie pokoja

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą mieć podłoże emocjonalne. Należy wykonać badanie lekarskie i wykluczyć ewentualne organiczne przyczyny objawów. Proszę zgłosić się do lekarza.