Nadmierna potliwość w okolicy serca a nerwica

WITAM.MAM 47LAT..OD 3TYG.PODCZAS SNU ,PODZAS SNU OKROPNIE POCĘ SIĘ TYLKO W OKOLICY SERCA MAM MOKRĄ PLAMĘ,WIEM ,ZE TO NERWICA.....CO ROBIC???RATUJCIE,POMOCY.....NIE CHCĘ UMIERAC,MAM NIEPEŁNOSPRAWNA CÓRKE,JESTEM JEJ POTRZEBNA,POZDRAWIAM.......

Trzeba wykonać podstawowe badania lekarskie wykluczające podłoże organiczne lub funkcjonalne stanu. Niezależnie jednak od ich wyników zalecam w Pani przypadku konsultację psychiatryczną oraz włączenie do leczenia postawowego psychoterapii.