Kołatanie serca, ból po stronie serca sięgający od ramienia aż po żebra

Witam, ubiegłej nocy odczuwałam kołatanie serca, ból po stronie serca,sięgający od ramienia aż po żebra. Normalnie nie mam problemów ze snem, a tym razem dolegliwości te powodowały wybudzenie i problem z zaśnięciem. Dodatkowo odczułam jakby taki wstrząs,który często zdarza sie zasypiającemu człowiekow. Po tej feralnej nocy czuję się osłabiona i wciąż czuję dsykomfort w okolicy serca i uczucie osłabienia. To drugie moze tez wynikać z miesiączki ( 2 dc). Mam 33 lata...Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie zaburzeń rytmu serca. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę o lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.