Ból w okolicy lewej pachwiny

Robert 45 pracownik fizyczny malarz Ból w okolicach lewej oachwiny , pobolewajacy raczej w stanie spoczynku , nie wyczuwam zadnych guzów bol uciskowy jak by z glebi nateza sie i puszcza byla tez 1 dniowa przerwa po tym jak nuc caly dzień nie robilem , pochodzilem wuecej I znów powraca ...przechodzi po ibufronie Co to moze byc ? Sciegna? Z góry dziekuje za podpowiedź Robert

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to tworząca się przepuklina. Inną możliwością jest stan zapalny. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można ustalić dalsze postępowanie.