Ból w okolicy łopatek i utrudnione oddychanie przy stałym bólu w okolicy lędźwiowej

Staly bol w okolicy ledzwia,promieniujacy na posladki,podczas biegania stopniowo poglebia sie ze nie moge poruszac sie mam 24 lata prosta czynnosc sprawia trudnosc,mam fizyczna prace od 3 lat dzwigam sporo ton dziennie,2 miesieczny wypoczynek nic nie dal,bol nie ustaje,rezonans odcinka piersiowego nic nie wykazal,w dodatku podczas wysilku dochodzi bol w kolicy lopatek i utrudnione oddychanie,stad rezonans odcinka piersiowego.Podczas cwiczen na plecy na dole przeskakuje jakby cos,prosze o rade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem patologii kręgosłupa. Sugeruję przeprowadzenie diagnostyki obrazowej kręgosłupa L-S oraz konsultację ortopedyczną/neurologiczną.