Co znaczy ten ból w nodze obok pośladka?

Od 4 lat mam problemy zdrowotne. Poczatek bol w nodze obok posladka. Bol ktorego nigdy nie mialam. Po ok. roku otepial a teraz jest tam uczucie swiadu i przeskakiwanie sciegien.zrobione duzoibadan. Wyniki dobre. Jednak podczas 4 lat z mojego organizmu zrobil sie wrak. Tkanka zwiotczala skora jest jak galareta. Wlosy wypadaja. Najgorsze- od 3 lat wciaz sie poce. Po przebudzenou lodowaty pot mam dreszcze. Podczas wysilku posilku spaceru w cieple zimnie.ciagle poty chrupiace sciegna. Prosze pomoc

Dobry Wieczór,
Trudno orzec coś jednoznacznie bez badania fizykalnego i zapoznania się z wynikami dotychczas wykonanej diagnostyki.
Możliwe jest wiele przyczyn takiego stanu zdrowia.
Pozdrawiam