Ból w okolicy pleców i stawu biodrowego u 19-latka

Bol w okolicach plecow. Witam boli mnie w okolicach stawu biodrowego (z tylu, miejsce te wystepuje rowniez w ostatniej reklamie voltaren) . Boli mnie juz od dłuższych lat, ale ze tak powiem sezonowo, bol jest rwący, odczuwam go gdy chodze, a nie gdy leze czy sie schylam, wykonuje pracr fizyczna dzwigam ciezary, jestem wysoki, obstawiam brak wapna, naviagniete sciegno ale prosze o porady, zaczalem uzywac zastepnik voltarenu, ale na razir popraw nie widac.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem przeciążenia, może być to jednak także wynik choroby zwyrodnieniowej. Konieczna jest planowa diagnostyka obrazowa.