Ból w okolicy prawego łokcia po wypadku
Witam,mam 29lat, praca stojąca w sklepie.Od dłuższego czasu cierpię na ból górnej części kręgosłupa oraz odcinka szyjnego,mięśnie w tej części mam strasznie napięte.Ostatnio czułam ból w okolicy prawego łokcia i przy podnoszeniu ręki zemdlałam.Około 3 lata temu miałam rehabilitację, która niewiele pomogła.Ostatni wynik TK kręgosłupa to zniesiona lordoza,lewowypukła skolioza,asymetryczne ustawienie zęba obrotnika w stawie szczytowo-obrotowym.Proszę o poradę co robić w tej sytuacji aby sobie pomóc

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest konsultacja neurochirurgiczna oraz ortopedyczna. Po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych specjalista wdroży odpowiednie postępowanie. Nie można wykluczyć leczenia operacyjnego.