Jak odczytać ten wynik tk kręgosłupa szyjnego?

Witam Dostałem wynik tk kręgosłupa szyjnego i chciałem się dowiedzieć interpretacje wyniku w leżącej zniesiona fizjologiczna lordoza szyjna nie stwierdza się asymilacji szczytowo potylicznej asymetria złącza szczytowo-potylicznego zapewne rozwojowa z nieco większym niżej ustawionym kłykciem potylicznym po lewej stronie z przyleganiem górno bocznej lewj części zęba obrotnika do przedniego obramowania kostnego otworu potylicznego Zwężenie szpary stawów szczytwo potylicznych po stronie prawej cechy pseudostawu pomiędzy łukiem C1 a podstawą czaszki Asymetria ustawienia zęba obrotnika względem mas bocznych C1 odległość zęba od masy bocznej prawej 1mm lewej 3,5 mm Wklęsłe zarysy blaszek granicznych dolnych trzonów C2-C6 Zmiany zwyrodnieniowe krążka międzykręgowego C6-C7

Opisane w TK kręgosłupa szyjnego zmiany do interpretacji klinicznej. OPIS TK / fragment/ : " tk kręgosłupa szyjnego w pozycji leżącej zniesiona fizjologiczna lordoza szyjna; nie stwierdza się asymilacji szczytowo potylicznej ; asymetria złącza szczytowo-potylicznego zapewne rozwojowa z nieco większym niżej ustawionym kłykciem potylicznym po lewej stronie z przyleganiem górno bocznej lewej części zęba obrotnika do przedniego obramowania kostnego otworu potylicznego. Zwężenie szpary stawów szczyt0wo-potylicznych po stronie prawej cechy pseudo stawu pomiędzy łukiem C1 a podstawą czaszki ; Asymetria ustawienia zęba obrotnika względem mas bocznych C1 ; odległość zęba od masy bocznej prawej 1mm lewej 3,5 mm; Wklęsłe zarysy blaszek granicznych dolnych trzonów C2-C6. Zmiany zwyrodnieniowe krążka międzykręgowego C6-C7 " .
Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, To fragment opisu MRI; do interpretacji klinicznej, po zbadaniu Pacjenta. Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.