Wynik TK kręgosłupa 56-letniej osoby do analizy
witam, proszę o interpretacje i zalecenia, wykonałem TK kręgosłupa szyjnego. wynik: akwizycja helikalna, ciągły zakres badania od poziomu złącza szczytowo-potylicznego do poziomu th2 warstwy 1mm. Anomalia rozwojowa wyrostków kolczystych C4/C5/C6/C7-łącznotkankowy, wałowata osteofitoza przednio-bocznych krawędzi trzonów w przebiegu spondylosis defermans. dokanałowe wpuklanie kr. m-kręgowych segm. ruchowych C3-C4,C4-C5,C7-Th1 i Th1-Th2 na około 3,5-4mm-impresja worka oponowego... itd

MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję udać się z wynikiem do ortopedy. Aby zinterpretować wynik i przekazać zalecenia konieczne jest badanie ortopedyczne.
Pozdrawiam.