Ból w okolicy serca, wzdęcia i zgaga

Moj bol jest po lewej stronie w okolicy serca to piekace ze wzdeciami bol promieniuje az do plecow po zjedzeniu mam zgage .3 miesiace temu usunieto mi woreczek zolciowy.mieszkam w anglij a tu lekarze lecza wszystko paracetamolem .jak ma sobie pomoc domowym sposobem z gory dziekuje...nie moge podac daty urodzenia to 1955

Najprawdopodobniej ma Pani refluks żołądkowo-przełykowy albo/i dwunastniczo-żołądkowy co zdarza sie po usunięcia woreczka żółciowego. Proponuję spożywać mniejsze posiłki ale częściej ,unikać soków cytrusowych i tłustych pokarmów, soku pomidorowego czekolady ,alkoholu.Dobrze byłoby przyjmować leki od zgagi np. Ranigast albo Controloc albo preparaty bez recepty np Manti