Ból w okolicy wątroby i prawidłowy wynik USG

witam mam na imię angelika,od dwoch miesięcy mam ból w okolicy wątroby,usg wyszło ok,niewiem co robic,czy usg to mało wiarygodne badanie?

Ból w okolicy wątroby nie zawsze musi oznaczać schorzenia wątroby lub dróg żółciowych. Może to tylko zwykła neuralgia nerwów obwodowych. Warto byłoby jeszcze w tej kwestii skonsultować się bezpośrednio z lekarzem, najlepiej chirurgiem ogólnym.